top of page
dooorrr.png
222.png
Kassettrulood

 

Kassettrulood on kaasaegse sisekujunduse elemendid, mis maksimaalselt piiravad päikesevalguse sattumist ruumi ning neid võib kasutada igas interjööris. Neid monteeritakse plast, alumiinium  ja puitakendele.  

• Reguleeritakse sujuvalt  

• Fikseeritakse igas...

1.jpg
Rulood

 

Klassikalised rulood on väga populaarsed Euroopas ja viimasel ajal ka Eestis.

Valides veekindla ja kergesti puhastatava kanga, saab neid ruloosid kasutada köögis ja vannitoas. Nad aitavad luua teie kodus hubase ja originaalse interjööri.

 • Lihtne ja vastupidav konstruktsioon

 • Mittesüttivad...

66hg.png
Mini rulood

 

Mini rulookardin on lihtsalt paigaldatav aknakate. Ruloo on üles-alla juhitav kettmehhanismiga.

Mini rulookardinat on võimalik paigaldada aknaava peale seinale kui ka aknaraamile. Eelis aknaraamile paigaldamisel on mini ruloo puhul tema väike mehhanism.

y7uiy.png
Püstlamellkardinad

 

Püstlamellkardinate liistud on valmistatud riidest (kangast). Püstlamellkardinaid kasutatakse enamasti büroodes ja kaasaegsetes korterites.

• Juhitakse kettidega või elektrimootoriga 

• Võib monteerida nii akendele, kui ka kasutada ruumide jaotamiseks  

• Monteeritakse lae külge või seina külge 

• Valge mehhanism...

Melton-scaled.jpg
Roomakardinad

 

Roomakardinad on tehnilised kardinad, mis saavad pehmema ilme tänu tekstiili kasutamisele.  Tõstemehhanism ja muud tehnilised osad on täielikult varjatud kangaga, mis on selle kardinatüübi eeliseks.

 

Roomakardinale põhitunnuseks on   kumerduva  allservaga voltide moodustumine kardina...

we.jpg
Voldikkardinad 20 mm

 

Üks viimase aja sisekujunduse arengu elemendiks võib nimetada voldikkardinaid, milliste suurepärane funktsionaalsus on kooskõlas nende esteetilise ja meeldiva välimusega.

 

Voldikkardinad võib kinitada erineva kujuga aknaraamide külge,  nii standardsete, kui ka näiteks trapetsikujuliste või poolkaarekujuliste külge...

Venetian Blinds.png
Ribakardinad

 

Horisontaalsed alumiinium ribikardinaid loetakse õigusega kõige praktilisemateks ribakardinateks.

Neil on suurepärane päikesekaitse omadused.

Meil on suur värvivalik, erinev lamellide faktuur (siledad, perforeeritud). Horisontaalsed alumiiniumribakardinad valmistatakse õhukesest alumiiniumlindist laiusega 16 mm...

bbb.png
Puidust ja bambusest ribakardinad

 

Puidust ribakardinad - peen mööbliese.

Puitribakardinad on eriti valitud sisekujunduse element. Puit on loomulik valik praktiliselt iga interjööris. Puit toob meid lähemale looduslikule ilule ning on samal ajal soe, vastupidav ja universaalne materjal...

Coulisse_panel_2013_1.jpg
Paneelkardinad

 

Paneelkardinad näevad valja luksuslikud.Suurepäraselt sobivadnad suurte ja laiade akende ette, Neid kasutakse ka kui vahesein - kardinaid.

Need kardinad sobivad neile, kes hindavad minimalistliku sisekujundust. Paneelkardinad on lakoonilised ja tagasihoidlikud ning sobivad igasse interjööri ning on ideaalseks lahenduseks.Teie akende dekoreerimisel...

 

hjh.png
Rulood, kassettrulood või mini rulood
„Öö ja Päev“

 

Uus toode päikesekaitse valdkonnas!

• Kõige väiksem vabalt langevate duolight kangast ruloode süsteem

• Toru diameetes: 19 mm, 32mm, 40mm

• Süsteemi värv: valge, pruun

• Valikus: külg juhtimine.

Rulood on valmistatud topelt kangast...

verticale-sznurkowe-warszawa-2.png
Vertikaalsed Strings

 

Soovid anda oma interjööri unikaalne veidi magus ja õhuline stiil? Siis täiuslik viimaseid arenguid valdkonnas ribakardin kangast "Strings". Lamell laius 89mm, välimus kergus ja pehmus, on väga palju erinevaid värve ja toone.

• Väga elegantne ja stiilne välimus...

mos.png
Putukavõrgud

 

Putukavõrgud on tõhusaks kaitseks ebameeldivate ja tüütavate putukate eest. Aknaraamile kinnitatult moodustab sääsevõrk efektiivse filtri välis - keskkonna ja ruumi vahel.

iki.png
Ukse putukavõrgud

 

Ukse putukavõrgud on soovitatav kohtades, kus on vajalik ukse automaatne sulgumine. Hingedes on spetsiaalne vedrumehhanism, mille vedru pinge on reguleeritav.
Ukse lahtitőukamiseks on neile paigaldatud keskele ja alla laiemad lisaprofiilid.

roll.png
Roll putukavõrgud

 

Roll putukavõrk - see on kõige mugav ja kaasaegne variant. See on paigaldatud aknad, uksed, terrassid, ja muude rajatiste ning pakub mugava mehhanismi, mille abil saab igal ajal ilma erilisi jõupingutusi, et avada või sulgeda net. Roller sääsevõrgud paigaldatud ukseavade - säästa ruumi.

torro.png
Elektrilised rulood

 

Kui Teile meeldib mugavus, valik saab olla ainult üks - elektrilised rulood. Ja see on väga mugav. Kujutlege, kuidas suur ärkamine hommikul ilma püsti voodi eemaldada kardin aknast nautida päikest.

Kardinapuud

 

Kolm peamist tüüpi käeshoitav süsteemid räästa: - KS ja DS kontrollitud venitades taga kangas; - CKS - kontrolli juhtmest. Kõik süsteemid võimaldavad tootmise liistud pöörlev ja väike kaarjas häireid. Alternatiivina süsteemi saab osta eri tüüpi seina ja lae külge.

Turvatrellid
 
Volditavad trellid kaistevad sissemurdmise eest vaadet segamata. Turvatrellid paigaldatakse pankades, poodides ja restoranides.
• Profiil võib olla eri vormi ja saab monteerida hoone sees kui ka õues.
• Juhtimist saab teha käsitsi kui ka...

 

Turvarulood
 
Turvarulood hoiavad 40% sooja, vähendavad müra ja kaitsevad sissemurdmise eest.
• Kaitsevad päikese, vihma ja tuule eest.
• Kaitsevad sissemurdmise eest...
 
 
Sunshield
Need ribikardinad paigaldatakse kus on suured klaaside pinnad: kaubanduskeskustes, talveaedades, verandadel ja n.e.. Tõhusalt kaitsevad päikese eest. Monteeritakse vertikaal ja horisontaal asendis, iga nurga all. Võivad olla iga vormi...

 

Talveaed
 
Talveaed on roomakardina tüüp ääreliistuga. Parim talveaia pimendamiseks ja sama tüüpi hoonete katmiseks.
• Kangas avab akent kogunedes.
• Võib kasutada eri tüüpi kangast...

 

 

bottom of page